پرینت

راهنمای ارسال مقاله

ارسال مقاله تنها از طریق «سامانه ارسال مقالات» سایت امکان پذیر و شامل مراحله سه گانه زیر است:

مرحله اول) اطلاعات اولیه مقاله

در این بخش نویسنده لازم است نسبت به تعیین تعداد نویسندگان مقاله، نوع مقاله، موضوع مقاله و همچنین وارد نمودن چکیده و واژگان کلیدی فارسی و انگلیسی اقدام نماید. واژگان کلیدی را بوسیله کامل از یکدیگر جدا نمائید.

مرحله دوم) مشخصات نویسنده (گان) و معرفی داوران پیشنهادی (اختیاری)

در این بخش نویسنده می بایست نسبت به تعریف مشخصات نویسنده و یا نویسندگان مقاله اقدام نماید. نویسنده نخست مقاله در سایت می بایست نویسنده مسؤل باشد لذا ترتیب نویسندگان مقاله در این بخش الزامی نیست. تمامی مکاتبات با نویسنده مسؤل از طریق ایمیل وی صورت خواهد پذیرفت. خواهشمند است در این خصوص دقت کافی داشته باشید. سامانه تنها امکان ورود چهار نویسنده را دارد، بنابراین مقالاتی که بیش از چهار نویسنده دارند نیازی به ورود اطلاعات همه نویسندگان ندارند.

در بخش دیگر این مرحله از نویسنده درخواست شده است در صورت علاقه نسبت به معرفی دو داور اقدام نماید. این بخش اختیاری است و الزاماً مقاله به داوران پیشنهادی جهت بررسی ارجاع داده نخواهد شد.

مرحله سوم) بارگذاری فایلهای مربوط به مقاله

فایلهای مقاله را به ترتیب مشخص شده و با فرمت wordبارگذاری نمائید. از ارسال فایلهای تکراری و با حجم زیاد خودداری کنید. جهت کاهش حجم فایل مقالات می توانید کیفیت تصاویر موجود در فایل مقاله را با رجوع به تنظیمات هر تصویر در بخش format/ compress pictures نرم افزار تنظیم نمائید. فایلهای به سه دسته تقسیم شده اند:

1) فایل اصلی مقاله بدون نام و مشخصات نویسندگان است. این فایل شامل تمامی بخشهای مقاله بدون صفحه مشخصات نویسندگان یه فارسی و انگلیسی است. این فایل جهت داوری ارسال خواهد شد.

2) فایل نام و مشخصات نویسندگان که می بایست به صورت جداگانه تهیه شود شامل مشخصان نویسندگان به زبان فارسی و انگلیسی است.

3) فایل تصاویر مقاله که می بایست با کیفیت حداقل 300 dpi تهیه و پس از شماره گذاری بر اساس متن مقاله، بصورت فشرده شده ارسال گردد.

 همچنین شما مى‌توانيد هر نوع توضيحى را که مى‌خواهيد توسط کادر بررسى مقاله مطالعه شود در کادر تعیین شده بنويسيد.

توجه:

1- خواهشمند است توجه داشته باشید که مقاله ارسالي در هیچ کنفرانس و یا نشریه‌ای ارایه یا چاپ نشده باشد و در صورت پذیرش در اين نشريه، تا قبل از ارایه در آن در محل دیگری ارایه یا چاپ نشود.

2- با توجه به اخلاق حرفه ای دقت فرمائید مقاله ارسالی حاصل پژوهشی اصیل بوده و هیچ یک از اطلاعات و داده های موجود در آن بدون رعایت حقوق قانونی نویسندگان مورد استفاده قرار نگرفته باشد. از این نظر توجه به ارجاع نویسی صحیح و کامل الزامی است.

3- خواهشمند است پس از بررسی «ضوابط نگارش مقالات» نشریه و تطبیق کامل مقاله خود با آن نسبت به ارسال مقاله اقدام فرمائید. هیات تحریریه از بررسی مقالاتی که خارج از ضوابط نگارش آن تنطیم شده باشند، معذور است.

4- در صورت وجود هرگونه ایراد و پرسش در زمینه ارسال مقاله با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید موارد را مطرح نمائید.